22.01.2022

Видеотур

Спонсоры
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
Главная Статьи Що таке хостел, як його вибрати і чим він відрізняється від готелю
Що таке хостел, як його вибрати і чим він відрізняється від готелю

Питання з житлом бажано вирішити ще до поїздки за кордон. Причини цього на поверхні — адже набагато спокійніше відправлятися в туристичну подорож, й бути певним в тому, що по приїзду ви позбавлені від необхідності в терміновому порядку займатися пошуком даху над головою. Як правило, туристи розселяються в готелях або ж у хостелах. І якщо з готелями все зрозуміло, то про те, що таке хостел і які нюанси проживання в ньому, знають не всі.

Почнемо з того, що хостел — це такий собі міні-готель для бюджетного проживання. З цієї причини хостели дуже популярні серед молоді, у якої немає великих запитів за рівнем комфорту і відсутні зайві фінанси. Але варто відзначити і те, що хостели користуються попитом і серед більш вікових категорій туристів — адже далеко не всім потрібні шикарні апартаменти, а заощадити хочеться багатьом.В Киеве уже построено много хостелов. Среди них есть и совсем бюджетные варианты на окраинах города, и более престижные в центре. В отличие от гостиниц, тут царит дружественная и молодежная атмосфера. Гостиницы Киева не ориентированы в основном на молодежь — проживание в них более подходит бизнесменам и туристам, которые согласны платить за дополнительные удобства и сервис. На сайте qualityapartments.net, помимо гостиниц, можно снять квартиру в Киеве за посуточную оплату. Якщо вам потрібен найкращий готель у Львові тоді зайдіть на сайт http://edem-resort.com.ua

Одне з явних відмінностей хостела від готелю полягає в тому, що тут всі зручності, як правило, знаходяться на поверсі. Номери розраховані на проживання кількох людей. При цьому не потрібно думати, що хостел — це облуплені стіни, антисанітарія та злидні. Ні, за чистотою і порядком тут стежать не гірше, ніж в готелях. Між іншим, існує навіть міжнародна федерація “International Youth Hostel Federation”, що займається регулярним інспектуванням і перевіркою цих бюджетних міні-готелів на відповідність усім встановленим вимогам для хостелів.

Зазвичай в готелях є спільне приміщення, де увечері збираються для спілкування, знайомств і розваг.

Обрати хостел у наш час дуже просто. Можна скористатися пропозиціями туристичних фірм або ж просто замовити номер через інтернет. При цьому варто звернути увагу на той факт, що ціни в готелях вказані не за номер, а за ліжко-місце. Природно, чим у номері більше ліжок, тим дешевше буде кожне з них. В деяких випадках при замовленні через інтернет від вас зажадають сплатити 10% вартості заздалегідь — це нормальна вимога, скажімо так, бронь. Але в багатьох випадках передсплату не вимагають.

Також потрібно заздалегідь поцікавитися категорією номера — бувають номери для спільного проживання чоловіків і жінок, а є номери, призначені тільки для чоловіків або тільки для жінок. При виборі хостелу звертайте увагу і на те, де він розташований — у центральній частині міста або на його околицях. Якщо вам за 35 років, то шукайте хостел, в якому немає вікових обмежень. Справа в тому, що в деяких готелях по-старому допускається розміщення тільки молоді.

Не залишайте без уваги і питання з харчуванням. Окремі хостели його не надають, а деякі включають у вартість проживання ще й сніданок, як наприклад, хостели біля Монако.

Вибираючи хостел через інтернет, звертайте увагу на їх рейтинг (якщо він є на сайті). Даний рейтинг складено на основі відгуків самих клієнтів.

 

 

© Copyright 2002 - 2011 - gangjong.com
Все права защищены

Яндекс.Метрика