04.08.2020

Видеотур

Спонсоры
mature women, classy mature nudes.
Sexy grayson kentucky girls также читайте.
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery.
Главная Статьи Що таке хостел, як його вибрати і чим він відрізняється від готелю
Що таке хостел, як його вибрати і чим він відрізняється від готелю

Питання з житлом бажано вирішити ще до поїздки за кордон. Причини цього на поверхні — адже набагато спокійніше відправлятися в туристичну подорож, й бути певним в тому, що по приїзду ви позбавлені від необхідності в терміновому порядку займатися пошуком даху над головою. Як правило, туристи розселяються в готелях або ж у хостелах. І якщо з готелями все зрозуміло, то про те, що таке хостел і які нюанси проживання в ньому, знають не всі.

Почнемо з того, що хостел — це такий собі міні-готель для бюджетного проживання. З цієї причини хостели дуже популярні серед молоді, у якої немає великих запитів за рівнем комфорту і відсутні зайві фінанси. Але варто відзначити і те, що хостели користуються попитом і серед більш вікових категорій туристів — адже далеко не всім потрібні шикарні апартаменти, а заощадити хочеться багатьом.В Киеве уже построено много хостелов. Среди них есть и совсем бюджетные варианты на окраинах города, и более престижные в центре. В отличие от гостиниц, тут царит дружественная и молодежная атмосфера. Гостиницы Киева не ориентированы в основном на молодежь — проживание в них более подходит бизнесменам и туристам, которые согласны платить за дополнительные удобства и сервис. На сайте qualityapartments.net, помимо гостиниц, можно снять квартиру в Киеве за посуточную оплату. Якщо вам потрібен найкращий готель у Львові тоді зайдіть на сайт http://edem-resort.com.ua

Одне з явних відмінностей хостела від готелю полягає в тому, що тут всі зручності, як правило, знаходяться на поверсі. Номери розраховані на проживання кількох людей. При цьому не потрібно думати, що хостел — це облуплені стіни, антисанітарія та злидні. Ні, за чистотою і порядком тут стежать не гірше, ніж в готелях. Між іншим, існує навіть міжнародна федерація “International Youth Hostel Federation”, що займається регулярним інспектуванням і перевіркою цих бюджетних міні-готелів на відповідність усім встановленим вимогам для хостелів.

Зазвичай в готелях є спільне приміщення, де увечері збираються для спілкування, знайомств і розваг.

Обрати хостел у наш час дуже просто. Можна скористатися пропозиціями туристичних фірм або ж просто замовити номер через інтернет. При цьому варто звернути увагу на той факт, що ціни в готелях вказані не за номер, а за ліжко-місце. Природно, чим у номері більше ліжок, тим дешевше буде кожне з них. В деяких випадках при замовленні через інтернет від вас зажадають сплатити 10% вартості заздалегідь — це нормальна вимога, скажімо так, бронь. Але в багатьох випадках передсплату не вимагають.

Також потрібно заздалегідь поцікавитися категорією номера — бувають номери для спільного проживання чоловіків і жінок, а є номери, призначені тільки для чоловіків або тільки для жінок. При виборі хостелу звертайте увагу і на те, де він розташований — у центральній частині міста або на його околицях. Якщо вам за 35 років, то шукайте хостел, в якому немає вікових обмежень. Справа в тому, що в деяких готелях по-старому допускається розміщення тільки молоді.

Не залишайте без уваги і питання з харчуванням. Окремі хостели його не надають, а деякі включають у вартість проживання ще й сніданок, як наприклад, хостели біля Монако.

Вибираючи хостел через інтернет, звертайте увагу на їх рейтинг (якщо він є на сайті). Даний рейтинг складено на основі відгуків самих клієнтів.

 

 

© Copyright 2002 - 2011 - gangjong.com
Все права защищены

Яндекс.Метрика